Detail.lt

Kategorijos:
ID: G113120

7,29  su PVM

Akcija!

7,29  su PVM

Prekės aprašymas

Active Foam Pink Aktyvios putos automobilio plovimui

Profesionalus labai putojantis koncentruotas produktas skirtas bekontaktėms plovykloms ir bet kokioms transporto priemonėms. Sukuria tankios struktūros rausvas putas, kurios lengvai nuplaunamos vandeniu. Lengvai pašalina kelio dulkes, purvą, alyvą, vabzdžių žymes. Suteikia blizgesio, nepakenkia dažų ir lako paviršiui. Sudėtyje yra antikorozinių priedų.

NAUDOJIMO BŪDAS

Vieno keleivinio automobilio suvartojimas turėtų būti 40–80 g koncentrato. Prieš tepant, putų generatoriui (25, 50, 100 l) arba 125–350 g putų rinkinyje (1 l), atsižvelgiant į užterštumą praskiesti vandeniu 8–17 g / l. Nuvalykite viršutinį nešvarumų sluoksnį nuo paviršiaus, tada atskiestą mišinį tepkite iš apačios į viršų, kad išvengtumėte dėmių. Palikite 1-2 minutes, neleiskite išdžiūti! Kruopščiai nuplaukite aukšto slėgio vandeniu iš arti (15-20 cm) nuo apačios į viršų.

SUDĖTIS

≥ 30% vandens; ≥5%, bet <15% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų; <5%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, EDTA druska, natrio hidroksidas, dažikliai.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, esant + 5˚С iki + 35˚С. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytą.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

Dirgina odą, pažeidžia akis. Naudokite gumines pirštines, apsaugines priemones. Patekus ant odos ir į akis nuplauti vandeniu. Jei reikia kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Paveikslėlyje matomi produktai ir jų spalvos gali skirtis nuo realių produktų išvaizdos.

Pristatymo terminas nenustatomas produktams, kurių užsakymo būsena yra „Išankstinis užsakymas”. 

No reviews to show

Taip pat žiūrėkite

Active Foam Red Aktyvios putos bekontakčiam plovimui

4,79  su PVM

3,39  su PVM

Gaukite pasiūlymą

Teikiate paslaugas ir užsakote joms reikalingą produkciją iš skirtingų tiekėjų? Detail.lt gali pasiūlyti viską vienoje vietoje! Užpildykite užklausos formą ir gaukite specialų pasiūlymą skirtą tik jums.