Detail.lt

Kategorijos:
ID: G112110

6,99  su PVM

6,99  su PVM

Išparduota

Produkto šiuo metu neturime.

Prekės aprašymas

Textile Cleaner Salono valiklis

Paskirtis: Profesionali mažai putojanti priemonė skirta automobilio interjerui valyti nuo įvairių nešvarumų. Idealiai tinka audiniams, veliūrui, dirbtinei ir natūraliai odai, plastikui ir stiklui valyti. Atgaivina ir atnaujina apmušalų spalvas. Nepažeidžia audinio pluoštų. Lengvai pašalina riebaluotas dėmes. Pašalina nemalonius kvapus. Koncentruotas jis gali būti naudojamas kaip dėmių valiklis.

NAUDOJIMO BŪDAS

Prieš pradėdami sausą valymą išsiurbkite. Tada pašalinkite sudėtingas dėmes tirpikliu ar šiuo koncentratu, neskiesdami jų vandeniu. Bendram valymui koncentratą reikia praskiesti 50–100 g / l vandens. Tirpalą galima tepti purškikliu, valymo pistoletu ar kilimų ištraukėju. Likusi tirpalą kartu su nešvarumais surinkite dulkių siurbliu arba rankiniu būdu.

SUDĖTIS

≥30% vandens; ≥5%, bet <15% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų; <5%: EDTA druska, natrio hidroksidas, organinis tirpiklis, kvapiosios medžiagos, spalva.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje nuo + 5C iki + 35C ° temperatūroje. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti gerai vėdinamoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sandariai uždarytą.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

PAVOJUS! Dirgina odą ir rimtai pažeidžia akis. Naudokite gumines pirštines ir apsaugines priemones. Patekus ant odos ar į akis nuplauti vandeniu. Jei reikia kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Galiojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos

Paveikslėlyje matomi produktai ir jų spalvos gali skirtis nuo realių produktų išvaizdos.

Pristatymo terminas nenustatomas produktams, kurių užsakymo būsena yra „Išankstinis užsakymas”. 

No reviews to show

Taip pat žiūrėkite

Ultra Clean Universalus salono dėmių valiklis 500ml automobilio salonui

5,99  su PVM

7,29  su PVM

29,99  su PVM

7,19  su PVM

9,89  su PVM

3,79  su PVM

Gaukite pasiūlymą

Teikiate paslaugas ir užsakote joms reikalingą produkciją iš skirtingų tiekėjų? Detail.lt gali pasiūlyti viską vienoje vietoje! Užpildykite užklausos formą ir gaukite specialų pasiūlymą skirtą tik jums.