Detail.lt

Kategorijos:
ID: G112100

6,99  su PVM

6,99  su PVM

Išparduota

Produkto šiuo metu neturime.

Prekės aprašymas

Universal Cleaner Salono valiklis

Universalus koncentruotas salono valiklis.

PASKIRTIS

Profesionalus valiklis skirtas automobilio interjerui valyti nuo bet kokio purvo. Idealiai tinka audiniams, veliūrui, dirbtinei ir natūraliai odai, plastikui ir stiklui valyti. Atgaivina ir atnaujina apmušalų spalvas. Nepažeidžia audinio pluoštų. Lengvai pašalina riebaluotas dėmes ir nemalonius kvapus. Koncentratas gali būti naudojamas kaip dėmių valiklis.

NAUDOJIMO BŪDAS

Prieš pradėdami sausą valymą, paviršių išsiurbkite. Tada pašalinkite sudėtingas dėmes skiedikliu arba šiuo koncentratu, neskiesdami jų vandeniu. Bendram valymui koncentratą reikia praskiesti 50–100 g/l vandens. Tirpalą galima tepti purškikliu, valymo pistoletu ar kilimų ištraukėju. Įsisenėjusį purvą patrinkite šepetėliu. Tirpalo likučiai kartu su priemaišomis surenkami dulkių siurbliu arba rankiniu būdu.

SUDĖTIS

≥30% vandens, ≥5%, bet <15% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, <5%: EDTA druska, natrio hidroksidas, organinis tirpiklis, kvapiosios medžiagos, dažiklis.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje nuo + 5 ° C iki + 35 ° C temperatūroje. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytą.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

Patekus ant odos ar gleivinės nuplaukite vandeniu. Jei reikia kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Paveikslėlyje matomi produktai ir jų spalvos gali skirtis nuo realių produktų išvaizdos.

Pristatymo terminas nenustatomas produktams, kurių užsakymo būsena yra „Išankstinis užsakymas”. 

No reviews to show

Taip pat žiūrėkite

Rinkinys automobilio plastiko priežiūrai PL

8,99  su PVM

29,99  su PVM

7,19  su PVM

9,89  su PVM

4,99  su PVM

3,79  su PVM

Gaukite pasiūlymą

Teikiate paslaugas ir užsakote joms reikalingą produkciją iš skirtingų tiekėjų? Detail.lt gali pasiūlyti viską vienoje vietoje! Užpildykite užklausos formą ir gaukite specialų pasiūlymą skirtą tik jums.