Detail.lt

Kategorijos:
ID: G110356

6,99  su PVM

Akcija!

6,99  su PVM

Prekės aprašymas

Leather Cleaner polirolis odai

Profesionalus odos valiklis-kondicionierius.

PASKIRTIS

Kreminis kondicionierius Leather Cleaner, skirtas bet kokio atspalvio natūralios ir dirbtinės odos valymo priemonėms. Įsiskverbia giliai į poras, gerai išvalo paviršių. Suteikia blizgesio, atkuria struktūrą. Drėkina, apsaugo nuo odos sausumo ir įtrūkimų. Apsaugo apdorotą paviršių nuo ultravioletinių spindulių ir priešlaikinio senėjimo. Turi malonų aromatą. Greitai susigeria, nepaliekant dryžių ar dėmių. Tinka valyti ir atnaujinti automobilio saloną, taip pat odinius baldus, batus, krepšius kasdieniame gyvenime.

NAUDOJIMO BŪDAS

Kempine arba minkšta šluoste tepkite gaminį ant paviršiaus. Palikite 5 minutes. 3. Nuvalykite sausa, minkšta šluoste, pašalindami nešvarumus ir produkto likučiusNepavyksta įkelti išsamių rezultatų

SUDĖTIS

Sudėtis: ≥30% vandens, ≥15%, bet <30% polidimetilsiloksano emulsija, <5%: akrilo tirštiklis, kvapiosios medžiagos, metilchlorizociazolinonas ir metilizociazolinonas.Nepavyksta įkelti išsamių rezultatų

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje nuo 5 ° C iki 35 ° C temperatūroje. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytą.Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, sausoje vietoje nuo 5 ° C iki 35 ° C temperatūroje.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

ATSARGIAI! nenaudokite ant zomšos, nubuko ir alkantaros. Venkite užšalimo. Venkite kontakto su stiklu ir veidrodžiais. Patekus į akis, nuplaukite vandeniu. Jei reikia, kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Paveikslėlyje matomi produktai ir jų spalvos gali skirtis nuo realių produktų išvaizdos.

Pristatymo terminas nenustatomas produktams, kurių užsakymo būsena yra „Išankstinis užsakymas”. 

No reviews to show

Taip pat žiūrėkite

Universal Cleaner Salono valiklis 600ml

1,99  su PVM

9,99  su PVM

3,98  su PVM

12,49  su PVM

3,49  su PVM